Przekaż 1,5%

Otwarte codziennie

07:00 - 22:00

Zadzwoń do nas

Jak co roku prosimy Was o pamięć przy wypełnianiu deklaracji podatkowych i przekazanie 1,5% na Fundację Edukacja Sportowa.

Również to dzięki Waszemu wsparciu możemy realizować i rozwijać programy sportowo-edukacyjne dla dzieci i młodzieży. To między innymi z przekazanych nam dotychczas środków zorganizowaliśmy sportowe Talentiady dla najmłodszych, Fundacyjne Dni Otwarte, przeprowadziliśmy cykl tenisowych pokazów w szkołach, przedszkolach oraz na terenie Fundacji Edukacja Sportowa / Strefy Aktywności Góra Kalwaria.

Dziękujemy serdecznie za Wasze dotychczasowe zaangażowanie i zaufanie, które przyczyniły się do tego, że te inicjatywy stały się możliwe. Wasza pomoc ma realny wpływ na rozwój Fundacji i na to, co robimy dla naszych podopiecznych.

Dlaczego Wasza pomoc jest tak ważna?

➡️ Abyśmy dalej mogli robić to, co robimy – produkować dobro! 😃
➡️ Bo mamy konkretne dalsze plany: kontynuację wszystkich ww. projektów i realizację kolejnych, aby promować zdrowy styl życia i zacieśniać więzi w naszej społeczności
➡️ Bo dążymy do tego, aby każde dziecko z naszej gminy miało szansę w pełni wykorzystać swój potencjał i odnosić sukcesy w sporcie oraz nauce.

Możecie w tym aktywnie pomóc podając poniższe dane w zeznaniu rocznym PIT:
KRS: 0000270261   /  CEL: FES TENIS 9026

Nr konta bankowego: 88 1600 1462 1865 2714 4000 0001

Sport w Górze Kalwarii

Sprawdź wszystkie nasze aktywności

Strefa Tenisa

Strefa Gym & Fitness

Strefa Piłki Nożnej

Wyszukaj zajęcia

Partnerzy